Hosting je takový domov pro tvůj web. Není dobré jeho volbu podceňovat. Jaká je tvá představa ideálního domova? Chceš, aby byl bezpečný, útulný, přehledný. Místo, kde vše intuitivně najdeš. Vzájemně se k sobě chováte mile, přívětivě a pomáháte si. Přesně tyto vlastnosti na tebe čekají u Webkitty. A nejen to, kočičí rodinka ti toho nabízí ještě mnohem víc.

Top deset vlastností nejlepšího WordPress hostingu

1. Dostanu se k hostingu svých klientů, pokud také hostují u Webkitty. Stačí se jednou přihlásit do mého účtu u Webkitty a vidím svůj i klientské hostingové balíčky.

2. Všechny funkce hostingu jsou velmi intuitivní a udělám to vždy na pár kliknutí. A to včetně vstupu do FTP.

3. Záloha webu se tvoří automaticky každý den. A hlavně, je snadno dostupná.

4. Hosting má vytvořené přehledné návody včetně obrázků. Pokud se stane, že zde něco nenajdu nebo si nevím rady, obrátím se pomocí tzv. ticketu na podporu. Podpora je vždy neskutečně milá, ochotná a rychlá.

5. Hosting nemá výpadky, to znamená, že weby běží nepřetržitě.  To oceníš hlavně při kampaních, kdy na web směřuješ pomocí reklamy nebo své aktivity velké množství lidí.

6. Při instalaci WordPressu si můžu vybrat uživatelské jméno. Jiné hostingy ti přiřadí běžně uživatelské jméno „admin“, což není zrovna bezpečné. Současně mám možnost rovnou zakázat indexaci roboty, což je žádoucí pro weby, které jsou teprve ve výstavbě.

7. Při přihlašování do adminu WordPressu mě hosting chrání svými vlastními bezpečnostními prvky.

8. Pokud na webu potřebuješ udělat větší změny, můžeš využít tvz. klon webu. Na něm potřebné úpravy provedeš, odladíš a jakmile máš hotovo, opět na pár kliků přeneseš web do ostrého provozu.

9. Jednoduchá je také migrace webu z jiného hostingu včetně přesunu emailových schránek. Webkitty také nabízí velký prostor pro emailové schránky.

10. Parametry hostingu plně odpovídají požadavkům nástroje DIVI, se kterým weby tvořím. Navíc si je mohu velmi jednoduše navýšit, například při migraci webu.

Jsem hrdý diamantový partner Webkitty a jsem ráda, že ve svém online kurzu tvorby webových stránek tento hosting používáme. Účastníkům kurzu (začínajícím webařům) se s ním skvěle pracuje.

Diamantovy partner Webkitty

Pro koho je Webkitty hosting vhodný?

Pro všechny webaře – profesionály, začátečníky i nadšence do tvorby webu. Někdy mu také říkám hosting pro blondýny. Je totiž dokonalou volbou i pro ty, kteří nemají rozsáhlé webařské znalosti. Pokud se chceš věnovat čistě tvorbě webu a neřešit různá úskalí, Webkitty je nejlepší řešení. A cenově dostupné, koukni na ceník Webkitty.

Co si na Webkitty nejvíc cením?

Na základě mých dlouholetých zkušeností je Webkitty top hosting pro WordPress. Na rozdíl od jiných hostingů má naprosto dokonalou uživatelskou přívětivost. Je zcela intuitivní, všechny funkce najdeš logicky tam, kde mají být. A hlavně poskytuje mnoho bezpečnostních ochran, zcela automaticky.

Na Webkitty neztrácím čas a mohu rovnou pracovat. Bez překážek a bez starostí. Pokud chceš pro sebe a své klienty to nejlepší, přidej se také do kočičí rodiny hostingu Webkitty.

Webkitty hosting