ohlasy studentů

co jim kurz přinesl?

Nejčastěji mi studenti píši, že je to baví, že se od toho nemůžou odtrhnout, že je to praktické a srozumitelné a hlavně že mají zakázky a podnikají kreativně z domova, jak si přáli. A já jsem vždy dojatá a pyšná na ně.

 

 

 

co mi dělá radost

úspěchy studentů = můj úspěch

Je to bomba, jsem fakt nadšená! 

Už úplně chápu ta slova ostatních, že se od samostudia nemůžou odtrhnout.

Věci z videí jsem si hned zkoušela vytvořit, ale protože to bylo jen halabala na testování, celé jsem to už smazala a je na čase to zkusit naostro.

Děkuju, že sis s tím dala takovou práci. Kurz si ještě tak dvakrát pustím, a pak si snad vše maximálně vštípím pod kůži.

Kateřina Kočí

Mám hotových 10 webů a velmi mě to baví

Už je to rok, co jsem se začala u tebe vzdělávat. Mám 10 webů za sebou a doufám, že jich bude jen víc a víc. Velmi mě baví práce webdesignerky.

Navíc jsem teď těhotná, tak jsem moc ráda, že po mateřské nebudu nemuset do práce, a věřím, že budu na full time pracovat z domova s holkou.

Katarína Janáková

Kurz Webařce pod rukou mě naprosto ohromil

Na začátku jsem měla jen minimum znalostí, co se webařiny týče. Takže jsem se trošku obávala, jestli vše pochopím. Ale Magda vše vysvětluje s lidským přístupem, srozumitelně a hlavně vše ukazuje na příkladech z praxe.

Každá lekce je plná nejen informací, ale je tam i spousta vychytávek, jak web udělat krásnější a funkčnější. Po každé lekci jsem se těšila na další.

Super je možnost i online diskuze. Nemusíte mít strach se na cokoli zeptat, setkáte semaximální podporou. Na Magdině přístupu je vidět, že kurz dělá proto, aby účastníkům skutečně pomohla.

Z kurzu si odnáším nejen mnoho informací a znalostí, ale hlavně pocit, že vytvořit web hravě zvládnu.

Petra Frišová

copywriterka

Byla to ta nejlepší investice, kterou jsem ve svém šestiletém podnikání udělala.

Absolvovala jsem tento kurz a ráda bych vám usnadnila rozhodování. Získala jsem obrovskou dávku podpory nejen od Magdy, ale i od ostatních účastníků kurzu. 

Navázala jsem nové spolupráce a moje zakázky se posunuly o dva levely výš. Stejně tak moje cena za práci. V klidu jsem mohla zdražit. Takže náklady na kurz už mám dávno zpět.

Renata Pitrová

odvaznezeny.cz

Mým snem bylo stát se webařkou a díky absolvování Magdina kurzu Webařce pod rukou se mi to teď plní.

Magda veškerou problematiku webařiny vysvětluje srozumitelně, lidsky a příjemným tempem. Dodá vám odvahu nebát se ukázat a navrch přidá spoustu rad a tipů z její několikaleté praxe.

Její kurz je jedna z nejlepších investic, které jsem na cestě stát se webařkou udělala a s radostí vám ho doporučuji.
Tereza Tomanová

webstera.cz

Už mám své první placené zakázky

Magdi, chtěla bych ti touto cestou moc poděkovat. Jsem vděčná za tvůj kurz, za všechny informace, které jsou opravdu perfektně a jednoduše vysvětlené.

Díky tvému kurzu jsem se konečně posunula dál. Bez něj bych nebyla schopná založit si živnost a dělat weby jako podnikání.

Jana Pošíková

To, co jsi nám dokázala za těch 10 týdnů předat, je neskutečné!

Magdi, chci ti poděkovat za kurz, ve kterém jsem se strašně moc naučila, i když jsem si ze začátku myslela, ze nemám šanci.

Baví mě to moc a je to určitě i tím, jakým stylem kurz děláš! Dělej to dál a já budu určitě pokračovat u tebe v klubu.

Veronika Vlachová

Kurz je prostě božíííí

Lekce jsou skvěle připravené a diskuze po lekci, no ty jsou prostě pecka, na ty jsem se těšil nejvíce.

Vše na sebe krásně navazuje a Magda s lehkostí sobě vlastní vše předkládá tak, že se vlastně učíte a výborně bavíte zárověň. Magdi, jsi výborná webdesignérka a koučka zároveň, díky za tvůj přístup a za kurz.

PS: Během kurzu nezůstal žádný dotaz nezodpovězen a i ty nezáludnější tajemství webů byla odhalena. Diky!!

Miroslav Štěpán

Díky kurzu je pro mě mnohem jednodušší splnit si sen o samostatném podnikání a být tak pořád nablízku své rodině.

Nejsem zrovna typ, který se po hlavě vrhá do kdejakého on-line kurzu, ale Magda ve mě vložila důvěru a neuvěřitelně mě podpořila ještě před začátkem svého kurzu, že jsem nemohla odolat 🙂

Jsem vděčná za její osobní přístup, se kterým jsem se jinde nesetkala, a ještě víc za hromadu informací z praxe, které by člověk sám hledal třeba i několik let. 

Kurz „Webařce pod rukou” je naprosto perfektní pro každého, kdo chce weby hned tvořit a ne se zdlouhavě motat v pojmech. Díky za tu příležitost být součástí „studentského týmu”! 

Hanka Němcová

Kurz Webařce pod rukou je nejlepší investice do sebe, kterou jsem za poslední dobu udělala.

Kurz je naprosto našlapaný informacemi a příklady z praxe, vše je srozumitelně lidsky vysvětleno a tak akorát nadávkováno.

Magda vám předá ucelené informace, provede vás tvorbou webu od začátku až po předání klientovi, takže po absolvování jste prakticky hotový webař!  Vyzbrojený k tomu udělat velice kvalitní web, za který se nebudete muset stydět. 

Pokud vás webařina láká a nechce se vám trávit čas samostudiem a dohledáváním návodu jak na to, neváhejte ani minutu a přihlaste se do tohoto kurzu.

Anna Krebsová